Independent Bags Mission 3R-323-M

3R-323-M

Сумка через плече Mission 3R-323-M повсякденна 2-х кольорова (бордовий і чорний), але 3-х секційна однореміннна сумка типу месенджер. Спосіб перенесення «ліве плече-правий пояс» дозволяє оптимально розвантажити спину і плечі, розподіляючи навантаження (вміст сумки) рівномірно. Crim-кишеня дозволяє отримати доступ до вмісту без відкриття і звільнення правильно основного клапана сумки.

Детальніше

800,00 ₴

Add to wishlist

Customer ratings and reviews

Nobody has posted a review yet
in this language

Rate / write a comment

Інформація

Сумка через плече Mission 3R-323-M повсякденна 2-х кольорова (бордовий і чорний), але 3-х секційна однореміннна сумка типу месенджер. Спосіб перенесення «ліве плече-правий пояс» дозволяє оптимально розвантажити спину і плечі, розподіляючи навантаження (вміст сумки) рівномірно. Crim-кишеня дозволяє отримати доступ до вмісту без відкриття і звільнення правильно основного клапана сумки.

Велосипедна сумка(через плече, месенджер, для ноутбука) Mission (3R-214-M) основні особливості:
- Непромокаєма тканина в якості несучого кольору, і волого непроникна підкладка.
- Система "Keys Holder", для зберігання, ключей і дрібничок
- Система "Carry Angle", для найзручнішого розміщення за спиною;
- Велике розмаїття кольорів в серії Mission;
- MADE IN UKRAINE.

Як було б добре якби ваші документи і гаджети були б захищені від води, адже про це думаєш тільки в дощ, але тепер можете про це не турбуватися, ми подбали про це. Ми зіпсували не один метр тканини що б добитися непромокаючої конструкції, в результаті перший шар (несучий колір) який хоч і промокає але чинити опір волозі до останнього, і другий шар який не промокає.

Система "Carry Angle".
Тільки після того як ми почали шити сумки, наша компанія зрозуміла навіщо в школі нас примушували вивчати геометрію. У сумках Independent Bags Mission ми застосували всі знання геометрії, а саме для зручного розміщення і носіння сумки нами була розроблена система "Carry Angle". "Carry Angle" - це не просто функція або система заходів, це комплекс технічних нововведень при пошитті сумки дозволяють носити, використовувати сумку з максимальною зручністю без втоми, завдяки рівномірному розміщенню навантажень, точок кріплення і регулювань. Часто при покупці сумки ми перевіряємо наскільки зручно її носити, скільки кишень, і як добре вони заховані або доступні, ми ж розробили цілу систему яка дозволяє в будь-якому положенні використовувати сумку максимально зручно. Система "Carry Angle" в більшості своїй розроблена під праву руку, але ніщо не заважає внести коригування для пошиття «леворукої» сумки (в маркуванні буде використана буква "L від англ." Left ").

Система "Keys Holder".
Кожна сумка Independent серії Mission обладнана системою "Keys Holder" Система "Keys Holder" дозволяє зберігати потрібні Вам ключі завжди під рукою, і недосяжними для злодіїв, в моделі Mission, вона складається з двох частин. Система "Keys Holder" організовує ключі у вашій сумці, і не дозволяє їм загубитися, причому Ви можете розділити ключі згідно потреби, на більш важливі і які не потребують частого використання і більшого захисту. Наприклад ключі від авто краще тримати всередині сумки на напівкільці, щоб їх добратися не потрібно розстібати сумку повністю, в той же час вони добре захищені від злодія, і знаходяться постійно в полі вашого зору.
Друга частина "Keys Holder" організовує потрібні ключі в сумці, на вшитой стрічці дозволяє не відстібаючи ключі, наприклад, відкрити вхідні двері причому ключі залишаються в сумці і не потрібно буде їх знову шукати. Слід зауважити що система продумана таким чином що б надати Вам максимально зручний доступ до ключів і не тільки до них, застосована фурнітура дозволяє закріпити наприклад мобільний телефон або гаманець.

Independent Bags Mission 3R-323-M це в першу чергу повсякденна сумка яка поєднала в собі максимальну зручність і комфорт, при цьому не пожертвувавши ні грамом безпеки для вмісту, або зручністю для власника. Всім тим хто шукає легку і надійну сумку формату "messenger bag" варто звернути увагу на Independent Bags Mission адже саме вона дозволяє вирішувати питання комфортного транспортування всього необхідного з дому на роботу і в зворотньому напрямку. Ми подбали про необхідні розміри, непромокаючу конструкцію, зручну формі і приємну кольорову гаму.

Сумка для велосипеду (через плече, месенджер, для ноутбука) Mission 3R-323-M розміри:
- Висота - 30 см.
- Ширина - 49 см.
- Глибина по дну - 19 см.
- Об’єм - 21 л.

Reviews

Be the first to write your review !

Аксесуари

9 інших товарів в цій категорії: