Розпродаж! Independent Bags Mission 2R-74-M-LE Збільшити для перегляду

Independent Bags Mission 2R-54-S

2R-54-S

Independent Bags Mission 2R-54-S наплічна 2-х кольорова, одноремінна сумка типу «american messenger» яка увійшла в серію flag, точнісінько копіює кольори національного прапора України. Сумка Mission 2R-54-M виконана в найпопулярнішому розмір «M» який підходить для більшості людей, це своєрідний золотий стандарт.

Детальніше

400,00 ₴

-400,00 ₴

800,00 ₴

Add to wishlist

Customer ratings and reviews

Nobody has posted a review yet
in this language

Rate / write a comment

Інформація

Independent Bags Mission (2R-54-S) основні особливості:
- Непромокаємий тканину в якості несучого кольору, і вологонепроникний підкладка;
- Система "Keys Holder";
- Система "Carry Angle";
- Велике розмаїття кольорів в серії Mission;
- Фурнітура YKK*;
- MADE IN UKRAINE.


Як було б добре якби ваші документи і гаджети були б захищені від води, адже про це думаєш тільки в дощ, але тепер можете про це не дбає за замовчуванням ми подбали про це. Ми зіпсували не один метр тканини що б добитися непромокаючої конструкції, в результаті перший шар (несучий колір) який хоч і промокає але чинити опір волозі до останнього, і другий шар яка не промокає, та імені не промокає скільки б не йшов дощ.

Система "Carry Angle"
Тільки після того як ми почали шити сумки, наша компанія зрозуміла навіщо в школі нас примушували вивчати геометрію. У сумках Independent Bags Mission ми застосували всі знання геометрії, а саме для зручного розміщення і носіння сумки нами була розроблена система "Carry Angle".

"Carry Angle" - це не просто функція або система заходів, це комплекс технічних нововведень при пошитті сумки дозволяють носити, використовувати сумку з максимальною зручністю без втоми, завдяки рівномірному розміщенню навантажень, точок кріплення і регулювань.
Часто при покупці сумки ми перевіряємо наскільки зручно її носити, скільки кишень, і як добре вони заховані або доступні, ми ж розробили цілу систему яка дозволяє в будь-якому положенні використовувати сумку максимально зручно.

Система "Carry Angle" в більшості своїй розроблена під праву руку, але ніщо не заважає внести коригування для пошиття «леворукой» сумки (в маркуванні буде використана буква "L від англ." Left "). Це ще один факт на користь універсальності сумок серії Mission

Система "Keys Holder".
Кожна сумка Independent серії Mission обладнана системою "Keys Holder" Система "Keys Holder" дозволяє зберігати потрібні Вам ключі завжди під рукою, і недосяжними для злодіїв, в моделі Mission, вона складається з двох частин.

Система "Keys Holder" організовує ключі у вашій сумці, і не дозволяє їм загубитися, причому Ви можете розділити ключі згідно потреби, на більш важливі і не потребують частого використання і більшого захисту. Наприклад ключі від авто краще тримати всередині сумки на півкільці, щоб їх добратися не потрібно розстібати сумку повністю, в той же час вони добре захищені від злодія, і знаходяться постійно в полі вашого зору.
Друга частина "Keys Holder" організовує потрібні ключі в сумці, на вшитой стрічці дозволяє не відстібаючи ключі, наприклад, відкрити вхідні двері причому ключі залишаються в сумці і не потрібно буде їх знову шукати.
Слід зауважити що система продумана таким чином що б надати Вам максимально зручний доступ до ключів і не тільки до них, застосована фурнітура дозволяє закріпити наприклад мобільний телефон або гаманець.
Independent Bags Mission 2R-54-M це в першу чергу повсякденна сумка яка поєднала в собі максимальну зручність і комфорт, при цьому не пожертвувавши ні грамом безпеки для вмісту, або зручністю для власника. Всім тим хто шукає легку і надійну сумку формату "messenger bag" варто звернути увагу на Independent Bags Mission адже саме вона дозволяє вирішувати питання комфортного транспортування всього необхідного з дому на роботу і назад. Ми продумали і подбали про необхідні і максимально затребуваних розмірах, непромокаючої конструкції, зручній формі і приємній колірній гамі.

Фурнітура YKK*.
У світі не так багато лідерів у виробництві якісної фурнітури для сумок, однією з них є японська корпорація YKK (Yoshida Manufacturing Shareholding Company) яка об'єднує 109 компаній у 71 країні світу. Фурнітуру від YKK використовують всі найвідоміші виробники сумок, адже саме ця абревіатура гарантія якісних і надійних блискавок, зручних і практичних фастекс.

Розміри Independent Bags Mission 2R-54-S:
- Висота - 30 см;
- Ширина - 43 см;
- Глибина по дну - 19 см;
- Обсяг - 21 л.

Reviews

Be the first to write your review !

Аксесуари

13 інших товарів в цій категорії: