Independent Bags Mission 3R-262-M

3R-262-M

Мессенджер (сумка на плече) Independent Bags Mission 3R-262-M одноремінна сумка через плече для велосипеда (скоріше сумка для велосипедиста) виконана в темно колірьовій гамі «чорний-коричневий-чорний» Дана колірне рішення ідеально підійде для тих хто вибирає темний, офісний стиль, і тим хто не уявляє свій робочий гардероб без костюма.

Детальніше

800,00 ₴

Add to wishlist

Customer ratings and reviews

Nobody has posted a review yet
in this language

Rate / write a comment

Інформація

Мессенджер (сумка на плече) Independent Bags Mission 3R-262-M одноремінна сумка через плече для велосипеда (скоріше сумка для велосипедиста) виконана в темно колірьовій гамі «чорний-коричневий-чорний» Дана колірне рішення ідеально підійде для тих хто вибирає темний, офісний стиль, і тим хто не уявляє свій робочий гардероб без костюма.

Сумка через плече Independent Bags Mission 3R-262-Mі особливості:
- Водонепроникна тканина в якості несучого кольору, і вологонепроникна підкладка;
- Система "Keys Holder";
- Система "Carry Angle";
- Величезна різноманітність кольорів в серії Mission;
- Фурнітура YKK*;
- MADE IN UKRAINE.

Мессенджер (сумка через плече) Independent Bags Mission 3R-262-M це в першу чергу повсякденна сумка яка поєднала в собі максимальну зручність і комфорт, при цьому не пожертвувавши ні грамом безпеки для вмісту, або зручністю для власника. Всім тим хто шукає легку і надійну сумку формату "messenger bag" варто звернути увагу на Independent Bags Mission адже саме вона дозволяє вирішувати питання комфортного транспортування всього необхідного з дому на роботу і в зворотньому напрямку. Ми продумали і подбали про необхідні і максимально затребувані розміри, непромокаючу конструкцію, зручну форму і приємну кольорову гаму.

Як було б добре якби ваші документи і гаджети були б захищені від води, адже про це думаєш тільки в дощ -ми подбали про це. Ми зіпсували не один метр тканини щоб домогтися непромокаючої конструкції, в результаті перший шар (несучий колір) який хоч і промокає але чинити опір волозі до останнього, і другий шар який не промокає, скільки б не йшов дощ.

Система "Carry Angle".
Тільки після того як ми почали шити сумки, наша компанія зрозуміла навіщо в школі нас примушували вивчати геометрію. У сумках Independent Bags Mission ми застосували всі знання геометрії, а саме для зручного розміщення і носіння сумки нами була розроблена система "Carry Angle". "Carry Angle" - це не просто функція або система заходів, це комплекс технічних нововведень при пошитті сумки, що дозволяють носити, використовувати сумку з максимальною зручністю без втоми, завдяки рівномірному розміщенню навантажень, точок кріплення і регулювань.
Часто при покупці сумки ми перевіряємо наскільки зручно її носити, скільки кишень, і як добре вони заховані або доступні, ми ж розробили цілу систему яка дозволяє в будь-якому положенні використовувати сумку максимально зручно. Система "Carry Angle" в більшості своїй розроблена під праву руку, але ніщо не заважає внести коригування для пошиття сумки під ліву руку (в маркуванні буде використана буква "L від англ." left "). Це ще один факт на користь універсальності сумок серії Mission

Система "Keys Holder".
Кожна сумка Independent серії Mission обладнана системою "Keys Holder" Система "Keys Holder" дозволяє зберігати потрібні Вам ключі завжди під рукою, і недосяжними для злодіїв, в моделі Mission, вона складається з двох частин. Система "Keys Holder" організовує ключі у вашій сумці, і не дозволяє їм загубитися, причому Ви можете розділити ключі згідно потреби, на більш важливі і які не потребують частого використання і більшого захисту. Наприклад ключі від авто краще тримати всередині сумки на напів-кільці, щоб їх добратися не потрібно розстібати сумку повністю, в той же час вони добре захищені від злодія, і знаходяться постійно в полі вашого зору.
Друга частина "Keys Holder" організовує потрібні ключі в сумці, на вшитій стрічці дозволяє не відстібаючи ключі, наприклад, відкрити вхідні двері причому ключі залишаються в сумці і не потрібно буде їх знову шукати. Слід зауважити що система продумана таким чином щоб надати Вам максимально зручний доступ до ключів і не тільки до них, застосовується фурнітура дозволяє закріпити наприклад мобільний телефон або гаманець.

Сумка на плече Independent Bags Mission 3R-262-M розміри:
- висота - 30 см;
- ширина - 49 см;
- глибина по дну - 19 см;
- об’єм - 21 л.

Reviews

Be the first to write your review !

Аксесуари

9 інших товарів в цій категорії: