Independent Bags Mission 3R-262-S

3R-262-S

Independent Bags Mission 3R-262-S сумка через плече з способом перенесення L-Up-to-R-Down (ліве плече-правий пояс) дозволяє рівномірно розподілити вміст в сумці, не жертвуючи при цьому зручністю перенесення, і комфортом при носінні. Колір 262, на сьогодні найтемніший у серії сумок Mission, а значить і найпрактичнішим на кожен день.

Детальніше

700,00 ₴

Add to wishlist

Customer ratings and reviews

Nobody has posted a review yet
in this language

Rate / write a comment

Інформація

Independent Bags Mission 3R-262-S основні особливості:
- Непромокаємий тканину в якості несучого кольору, і вологонепроникний підкладка;
- Система "Keys Holder";
- Система "Carry Angle";
- Crim-кишеню
- Велике розмаїття кольорів в серії Mission;
- Фурнітура YKK;
- MADE IN UKRAINE.

Як було б добре якби ваші документи і гаджети були б захищені від води, адже про це думаєш тільки в дощ, але тепер можете про це не дбає за замовчуванням ми подбали про це. Ми зіпсували не один метр тканини що б добитися непромокаючої конструкції, в результаті перший шар (несучий колір) який хоч і промокає але чинити опір волозі до останнього, і другий шар яка не промокає, та імені не промокає скільки б не йшов дощ.

Система "Carry Angle".
Тільки після того як ми почали шити сумки, наша компанія зрозуміла навіщо в школі нас примушували вивчати геометрію. У сумках Independent Bags Mission ми застосували всі знання геометрії, а саме для зручного розміщення і носіння сумки нами була розроблена система "Carry Angle". "Carry Angle" - це не просто функція або система заходів, це комплекс технічних нововведень при пошитті сумки дозволяють носити , використовувати сумку з максимальною зручністю без втоми, завдяки рівномірному розміщенню навантажень, точок кріплення і регулювань.

Система "Keys Holder".
Кожна сумка Independent серії Mission обладнана системою "Keys Holder" Система "Keys Holder" дозволяє зберігати потрібні Вам ключі завжди під рукою, і недосяжними для злодіїв, в моделі Mission, вона складається з двох частей.Сістема "Keys Holder" організовує ключі у вашій сумці, і не дозволяє їм загубитися, причому Ви можете розділити ключі згідно потреби, на більш важливі і не потребують частого використання і більшого захисту. Наприклад ключі від авто краще тримати всередині сумки на півкільці, щоб їх добратися не потрібно розстібати сумку повністю, в той же час вони добре захищені від злодія, і знаходяться постійно в полі вашого зору.
Друга частина "Keys Holder" організовує потрібні ключі в сумці, на вшитой стрічці дозволяє не відстібаючи ключі, наприклад, відкрити вхідні двері причому ключі залишаються в сумці і не потрібно буде їх знову іскать.Следует помітити що система продумана таким чином що б надати Вам максимально зручний доступ до ключів і не тільки до них, застосована фурнітура дозволяє закріпити наприклад мобільний телефон або гаманець.

Crim-кишеня дозволяє отримати доступ до вмісту без відкриття і звільнення правильно основного клапана сумки. Це спеціальний бокову кишеню для плоских предметів (наприклад: шоколад) або документів. Crim-кишеня дозволяє розміщувати предмети які необхідні не залежно від основного змісту сумки.

Фурнітура YKK.
У світі не так багато лідерів у виробництві якісної фурнітури для сумок, однією з них є японська корпорація YKK (Yoshida Manufacturing Shareholding Company) яка об'єднує 109 компаній у 71 країні світу. Фурнітуру від YKK використовують всі найвідоміші виробники сумок, адже саме ця абревіатура гарантія якісних і надійних блискавок, зручних і практичних фастекс.

Розміри Independent Bags Mission 3R-262-S:
- Висота - 26 см;
- Ширина - 43 см;
- Глибина по дну - 15 см;
- Обсяг - 14 л.

Reviews

Be the first to write your review !

Аксесуари

9 інших товарів в цій категорії: