Independent Bags Mission 2R-54-CB-M

Сумка через плече Mission 2R-54-CB-M патріотична сумка в національних кольорах України (точніше повне відтворення прапора України у вертикальному положенні). Велосумка 2R-54-CB-M це удосконалення моделі 2R-54-M, але з однією вагомою перевагою, в даній моделі використаний нова система регулювання ременя на основі-Cam Buckle (кулачковий затискач-пряжка).

Детальніше

900,00 ₴

Add to wishlist

Customer ratings and reviews

Nobody has posted a review yet
in this language

Rate / write a comment

Інформація

У всьому іншому сумка через плече Mission 2R-54-CB-M - це та ж 2-х кольорова і 2-х секційна, одно-ремінна сумка месенджер.

Independent Bags Mission 3R-626-M основні особливості:
- Система регулювання ременя - Cam Buckle (кулачковий затиск-пряжка);
- Непромокаємий тканину в якості несучого кольору, і вологонепроникний підкладка;
- Система "Keys Holder";
- Система "Carry Angle";
- Велике розмаїття кольорів в серії Mission;
- Фурнітура YKK;
- MADE IN UKRAINE.

Як було б добре якби ваші документи і гаджети були б захищені від води, адже про це думаєш тільки в дощ, але тепер можете про це не переживати, ми подбали про це. Ми зіпсували не один метр тканини щоб досягти непромокаючої конструкції, в результаті перший шар (несучий колір) який хоч і промокає але чинить опір волозі до останнього, і другий шар який не промокає, саме так не промокає скільки б не йшов дощ.

Cam Buckle від Independent Bags створений для тих хто живе в ритмі міста, з його постійним мінливим характером, для тих хто намагається впіймати стиль руху в місті. Ви ніколи не замислювалися скільки разів Вам доводиться знімати і одягати сумку, регулювати постійно спадаючий ремінь, особливо шкода тих хто це робить в холодну пору року в зимовому одязі. Ми спеціально розробили і встановили на найпопулярнішу сумку кулачковий затискач-пряжку- Cam Buckle щоб полегшити життя і використовувати сумку за призначенням.

Система "Carry Angle".
Тільки після того як ми почали шити сумки, наша компанія зрозуміла навіщо в школі нас примушували вивчати геометрію. У сумках Independent Bags Mission ми застосували всі знання геометрії, а саме для зручного розміщення і використання сумки нами була розроблена система "Carry Angle".
"Carry Angle" - це не просто функція або система заходів, це комплекс технічних нововведень при пошитті сумки що дозволяє носити, використовувати сумку з максимальною зручністю без втоми, завдяки рівномірному розміщенню навантажень, точок кріплення і регулювань.
Часто при купівлі сумки ми перевіряємо наскільки зручно її носити, скільки кишень, і як добре вони заховані або доступні, ми ж розробили цілу систему яка дозволяє в будь-якому положенні використовувати сумку максимально зручно.
Система "Carry Angle" в більшості своїй розроблена під праву руку, але ніщо не заважає внести коригування для пошиття сумки під ліву руку, (в маркуванні буде використана буква "L від англ." Left "). Це ще один факт на користь універсальності сумок серії Mission

Система "Keys Holder".
Кожна сумка Independent серії Mission обладнана системою "Keys Holder", ця система дозволяє зберігати потрібні Вам ключі завжди під рукою, і недосяжними для злодіїв, в моделі Mission, вона складається з двох частин.
Система "Keys Holder" організовує ключі у вашій сумці, і не дозволяє їм загубитися, причому Ви можете розділити ключі згідно потреби, на більш важливі і які не потребують частого використання і більшого захисту. Наприклад ключі від авто краще тримати всередині сумки на півкільці, щоб дістати іх не потрібно розстібати сумку повністю, в той же час вони добре захищені від злодія, і знаходяться постійно в полі вашого зору.
Друга частина "Keys Holder" організовує потрібні ключі в сумці, на вшитій стрічці і дозволяє не відстібаючи ключі, наприклад, відкрити вхідні двері причому ключі залишаються в сумці і не потрібно буде їх знову шукати.
Слід зауважити що система продумана таким чином щоб надати Вам максимально зручний доступ до ключів і не тільки до них, застосована фурнітура дозволяє закріпити наприклад мобільний телефон або гаманець.

Independent Bags Mission 2R-54-CB-M це в першу чергу повсякденна сумка яка поєднала в собі максимальну зручність і комфорт, при цьому не пожертвувавши ні грамом безпеки для вмісту, або зручністю для власника. Всім тим хто шукає легку і надійну сумку формату "messenger bag" варто звернути увагу на Independent Bags Mission адже саме вона дозволяє вирішувати питання комфортного транспортування всього необхідного з дому на роботу і навпаки. Ми продумали і подбали про необхідні розмірі, непромокаючу конструкцію, зручну формі і практичну колірову гамму.

Фурнітура YKK.
У світі не так багато лідерів у виробництві якісної фурнітури для сумок, однією з них є японська корпорація YKK (Yoshida Manufacturing Shareholding Company) яка об'єднує 109 компаній у 71 країні світу. Фурнітуру від YKK використовують всі найвідоміші виробники сумок, адже саме ця абревіатура гарантія якісних і надійних блискавок, зручних і практичних фастексів.

Розміри Independent Bags Mission 2R-54-CB-M:
- Висота - 30 см;
- Ширина - 49 см;
- Глибина по дну - 19 см;
- Об'єм - 21 л.

Reviews

Be the first to write your review !

Аксесуари

13 інших товарів в цій категорії: