FREITAG і Sennheiser

FREITAG і Sennheiser

Відомий виробник сумок з тентів автомобілів компанія FREITAG (Швеція) і відомий виробник навушників Sennheiser (Німеччина) випустили спільну лінійку навушників серії URBANITE фанеровану в тентову тканину від FREITAG.

Кількість випущених моделей обмежена, всього буде доступно 1500 навушників наголов'я яких буде вкрито автомобільним брезентом, і навушники будуть упаковані в спеціально пошиті сумки для навушників від FREITAG.

Історія Freitag починалася з шматочка брезенту. Шістнадцять років тому, тобто в 1993 році, брати-дизайнери з Цюріха Маркус і Даніель Фрайтаг (Freitag) придумали сумки нового покоління, викроюючи їх з брезенту вантажівок. У брезенту для вантажівок безліч переваг: він барвистий, міцний, функціональний і не промокає. Останнє особливо хвилювало дизайнерів. Брати, як всі справжні цюріхци, переміщалися по місту і його околицях на велосипеді, внаслідок чого часто промокали наскрізь, разом зі своїми сумками. Так що не промокає брезент в якості матеріалу для сумок майбутнього їх цілком влаштовував.

Як повідомляє літопис на офіційному сайті Freitag, ідея в буквальному сенсі влетіла у вікно квартири дизайнерів - разом з шумом вантажівок, що курсують по проходить неподалік автостраді. Зі старого брезенту, призначеного на викид, спритні Маркус і Даніель викроїли свою першу сумку Freitag. Як ремінця використовували зламаний ремінь безпеки, а на окантовку згодилася спущена велосипедна шина, пристосована до своєї нової ролі талановитими дизайнерами.

Сміливість міста бере: концепт користувався таким успіхом, що твір братів, не тільки стильне і практичне, а й «екологічно чисте», сьогодні можна побачити по всьому світу, і не тільки в спеціалізованих магазинах, але навіть в музеях. Колекція стає все більш різноманітною: крім оригінальних сумок Messenger, з яких все починалося, Freitag випускає дамські сумки, рюкзаки, валізки для пікніка і навіть чохол для i-Pod. Чарівна формула залишається незмінною: у виробництві використовуються тільки вдруге перероблені матеріали - незамінний брезент, ремені безпеки, шини, а також подушки безпеки. Адже міцний матеріал - запорука міцності сумки.

До речі, сайт Freitag закликає власників вантажівок до продажу старого непотрібного брезенту, крім того, компанія співпрацює з європейськими підприємствами з вантажних перевезень. Критеріїв відбору матеріалу кілька, важливі не тільки технічні, але і естетичні якості: чим яскравіше брезент, тим краще. Спочатку величезний пласт брезенту розрізають на більш компактні шматки, які чистять в спеціальній пральній машині і натирають до блиску. Потім дизайнери роблять викрійки для майбутніх сумок за допомогою прозорих шаблонів. Прозорих - тому що так відразу видно, який малюнок виходить. Після чого окремі викрійки відсилають в спеціальні швейні майстерні, що спеціалізуються на роботі з міцними матеріалами. Готова сумка повертається в Цюріх, де її фотографують (адже кожен екземпляр унікальний), запаковують і виставляють на продаж.

www.independent.com.ua
email: buy () independent.com.ua
☎(044)36-180-36