Як вибрати поясну сумку?

Як вибрати поясну сумку?

Так сталося що наприкінці 2015 року початок 2016, поясна сумка знову стала набирати популярність, причин тому багато і основна з них це зручність при щоденному використанні.

На ринку багато моделей і брендів і щоб вибрати насправді зручну сумку необхідно звернути увагу на деякі деталі:
-матеріал;
-якість пошиття (фурнітура);
-розмір;
-колір (для модників і модниць).

Матеріал.
Матеріал поясних сумок може бути дуже різноманітним від простого Оксворду з pu просоченням до шкіри і Cordura. Переваги і недоліки кожного відомі всім ми просто нагадаємо. Шкіра може виглядати красиво, особливо якщо її скроїв відмінний майстер, але шкіра влітку змусити потіти не тільки те місце з яким стикається але і решту частин вашого тіла.

Варто зауважити що жоден вентиляційний отвір або маркетингові ідеї не врятують від спеки, так що будьте готові до такого роду особливостей.

Якість.Підкладка.
Матеріал підкладки і її колір не можна віднести до другорядних критеріям при виборі "кондукторки". Ось тільки уявіть, як шукати темну річ в сумці в темний час доби, в сумці з темною підкладкою.

А тепер уявіть якщо підкладка буде приміром помаранчевою- темну річ буде видно відразу.Не варто вибирати і "подклад" менше 210D він буде дуже ненадійним. Якщо Вас злякали цифри- то просто перевірте пальцями, якщо підкладка тонше серветки-то служити вона буде стільки ж. В Україні різні виробники використовують різні матеріали і колір і тут прямий зв'язок з позиціонуванням бренду дорогий це бренд або масовий.

Якість.Пошив.
Якість пошиття сумок важлива, якщо Ви в цьому-розбираєтеся, в такій простій речі як "бананка" можна застосовувати подвійний шов, закріпшов та ін. Якщо Ви не розумієте про що мова то просто перегляньте шви і якщо якість Вас влаштовує те закривайте це питання позитивною відповіддю. Немає можливості подивитися і помацати обмежте вибір серед сумок брендів (компаній які виробляють, шиють тільки сумки).

Якість.Фурнітура.
Фурнітуру теж ми відносимо до якості матеріалів, фурнітура теж буває поганию і хорошою - в більшості випадків в Україні застосовується китайська фурнітура, рідше італійська або турецька і майже не можливо зустріти японську. Ми відзначимо хороші і імениті бренди: YKK, 2M, ITW Nexus - але радимо відразу змириться, так як знайти поясну сумку, з такою фурнітурою майже неможливо. Чим же характерні ці бренди: якість їх продукції  на рівні світових брендів в іншних напрамках, у перелічених компаній теж існує система стандартів, які вони намагаються не порушувати. Але не турбуєтеся любителі модного, якість фурнітури в сумках досягла рівня - коли всі деталі спокійно служать по кілька років і запросто переживають українські морози, дощі, пил та інші негаразди.

Розмір.
Розмір-це найпростіший на перший погляд параметр, навіть якщо Ви знаєте приблизний набір Ваших щоденних речей - ніколи не відомо, що може з'явитися у вашій сумочці до кінця дня. Основна порада і тут приміряти - якщо ж ні, то обов'язково спирайтеся на розміри заявлені виробником, сумки, це хоч би допоможе вмістити ваш щоденний EDC-набір. До розмірів можна і віднести ширину ременя що використовується в сумці - його ширина визначає зручність, розміщення сумки на поясі (через плече).

Зверніть увагу якщо Ви хочете заправляти ремінь поясний сумки в джинси (штани, шорти і тд) то в більшості штанях шлевки (петлі для ременя на штанях) шириною до 4 см, а ремінь в поясний сумці може бути і ширше.

Варто також замислитися про відносний розмір, якщо Ви бачите фото сумки на людині, без вказівки параметрів людини. Нам знайомі випадки розмірів сумок з Китаю, коли на фото сумка реально більше - в реальності вона сфотографована на маленькій людині (дитину).

Колір.
Ну тут скільки людей стільки й думок, стільки ж може існувати відтінків, звичайно якщо Ви збираєтеся використовувати поясну сумку в велосипедних покатушках і туристичних походах - то Вам явно варто відмовитися від світлих тонів, на користь більш практичних темних. Хороші і яскраві кольори варто вибирати якщо Ви збираєтеся вражати людей або хочете швидко знаходити сумку в траві або домашньому безладі.

Замість висновку.

Ми намагалися в цій статті дати рекомендації і поради, ми не в якому разі не прагнемо нав'язати свою думку, адже в кожного різні критерії щодо вибору поясної сумки.

Гарним варіантом підбору поясної сумки: відвідування спеціалізованого магазину або ярмарків -який стало більш ніж достатньо. Навіть якщо Ви не сильно розбираєтеся в матеріалах або брендах ми намагалися надати Вас універсальну інформацію яка дозволить Вам з мінімальними зусиллями вибрати ту сумку на пояс яка потрібна саме Вам.

www.independent.com.ua
e-mail: buy()independent.com.ua
☎(044)36-180-36